Dianet
EN PL

Prywatna i dedykowana
platforma chmurowa.

Rozwiązanie Hosted Private Cloud jest zaprojektowane, opracowane i wdrożone zgodnie z najbardziej rygorystycznymi wymogami bezpieczeństwa. Gwarantuje to wysoki poziom ochrony danych i odporności podczas migracji do chmury. Dzięki temu możesz hostować w chmurze najbardziej krytyczne systemy informatyczne.
CLOUD

Twoja prywatna chmura dedykowana

Hosted Private Cloud to gwarancja środowiska z dedykowanymi zasobami. Ani hiperwizory, ani przestrzenie dyskowe nie są współdzielone z innymi klientami. Oferujemy odizolowane środowisko zapewniające bezpieczeństwo operacji oraz danych. Mechanizmy, które temu służą są wdrażane i kontrolowane przez naszych pracowników w sposób całkowicie przejrzysty dla Twoich zespołów operacyjnych. Dzięki temu inżynierowie odpowiedzialni za architekturę rozwiązań oraz eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa w Twojej firmie mogą skupić się na bezpieczeństwie wirtualnych maszyn i aplikacji hostowanych w prywatnej infrastrukturze.

Skalowalność i wysoki poziom bezpieczeństwa

Nasze rozwiązania Hosted Private Cloud zapewniają maksymalne bezpieczeństwo infrastruktury, niezależnie od jej wielkości, a także skalowalność. Dzięki temu możesz szybko zmieniać konfiguracje i dodawać nowe zasoby.

Stale monitorowana infrastruktura

Wszystkie narzędzia służące do administrowania i rozbudowy infrastruktury działają zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Są one poddawane ewaluacji i udoskonalane przez cały rok przez wewnętrzne i zewnętrzne zespoły ds. audytu, czasami na zlecenie naszych klientów. Wdrażamy proces ustawicznego doskonalenia, aby zagwarantować bezpieczeństwo i ochronę przed nowymi zagrożeniami.

Zgodność i certyfikaty Hosted Private Cloud


CERTYFIKAT ISO/CEI 27001
CERTYFIKAT PCI-DSS
CERTYFIKAT Hosting danych medycznych zgodny z europejskimi przepisami
CERTYFIKAT HIPAA i HITECH
CERTYFIKAT GDPR
CERTYFIKAT SOC I-II type 2
CERTYFIKAT CSA STAR
CERTYFIKAT CISPE
CERTYFIKAT PSEE
CERTYFIKAT SecNumCloud (in progress)
CERTYFIKAT AgID (in progress)

Chmura zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie


serwery

Całkowicie odizolowana infrastruktura

Aby zapewnić stałą izolację naszych rozwiązań, hiperwizory, wolumeny przestrzeni dyskowych oraz systemy zarządzania są w pełni dedykowane dla Twoich usług. Dodatkowo, izolację Twojej infrastruktury i stałe bezpieczeństwo gwarantują specjalne mechanizmy zarządzania oprogramowaniem.

Zautomatyzowana administracja vSphere

Wdrożenie i zarządzanie infrastrukturą jest zautomatyzowane dzięki administracji vSphere. Oddajemy do Twojej dyspozycji narzędzia monitorujące oraz system zarządzania i zatwierdzania wrażliwych operacji. Twoje bezpieczne środowisko korzysta ze standardowych narzędzi VMware oraz z automatycznych łatek.
serwery
serwery

Transparentne procedury zgodne z rynkowymi standardami

Nasz system zarządzania bezpieczeństwem jest zgodny z normą ISO 27001. Spełniamy wiele wymagań dotyczących zwiększonego bezpieczeństwa, w tym: PCI DSS, HDS, TSP, CSA, ISO 27017, ISO 27018 oraz CISPE. Infrastruktura Hosted Private Cloud posiada certyfikaty i atesty ISO 27001, PCI DSS PSP, HDS, SOC I oraz II typ 2. Nasi klienci mogą zlecić przeprowadzenie audytu platformy przez zewnętrzną organizację.

Potrzebujesz pomocy?

Nasz doradca oddzwoni do Ciebie. Połączenie jest bezpłatne.

Certyfikowane rozwiązania dla służby zdrowia, finansów i sektora publicznego


SOLUTION Rozwiązania dla sektora opieki zdrowotnej
SOLUTION Hosting danych finansowych wymagający certyfikacji PCI DSS
SOLUTION Hosting danych sektora publicznego gwarantujący ich suwerenność

Professional Services dla Twojej firmy


SOLUTION Support Business Zespół rozumiejący potrzeby kluczowych klientów
SOLUTION Support Enterprise Nasi eksperci gotowi wspierać Cię w dążeniu do sukcesu